How many languages you know — that many times you are a person. Скільки мов ти знаєш-стільки разів ти людина. A different language is a different vision of life.Інша мова - це інше бачення життя (Фредеріко Фелліні). Who does not know foreign languages does not know anything about his own.Хто не знає іноземних мов, нічого не знає і про свою власну (Гете). To have another language is to possess a second soul.Володіти іншою мовою - це як мати другу душу. (Карл Великий).

Тема: Зображення війни, як засобу збагачення в драмі «Матінка Кураж та її діти». Ідеї попередження та риси «епічного театру» в п’єсі.

Перейдіть за посиланням, перегляньте навчальний матеріал:

Брехт, Бертольт

Брехт. Ідеї попередження та риси "епічного театрі" в п'єсі "Матінка Кураж та її діти"

Завдання:

- прочитати п'єсу "Матінка Кураж та її діти" або ознайомитись зі скороченим текстом за одним з посилань:

Читати повний текст "Матінка Кураж та її діти"

Бертольт Брехт — Матінка Кураж та її діти (скорочено)

"Матінка Кураж та її діти" аудіокнига скорочено. Бертольт Брехт


Записати в зошит: 

- Головна Ідея, тема, жанр драми Б. Брехта «Матінка Кураж та її діти»

- Ознаки «епічного театру» у п’єсі Б. Брехта «Матінка Кураж та її діти»

Словникова робота (запис до зошиті підкреслене).

Маркітанти (від італ. mercatante — торговець) — дрібні торговці продовольчими товарами та предметами солдатського вжитку, що супроводжували війська під час походів та військових навчань (маневрів) та ін.; досить часто, особливо у Франції, ними були жінки — маркітантки. Ці дрібні торговці з’явилися ще в Давніх Греції та Римі, їхня діяльність набула найбільшого поширення в європейських феодальних арміях за відсутності централізованого. Постачання військ. Від XVIII ст. (у російській армії — з 1716 р.) права маркітантів регламентували спеціальні інструкції та статути; існували до початку ХХ ст.

Немає коментарів:

Дописати коментар